• Poll
    Ga je de komende maanden muurkaatsen of zaalkaatsen?
    • Ja
    • Nee
    Agenda

    KNKB Schoolmeisjes A en B d.e.l.

    Op 26 augustus 2018 om 10:00 uur
    locatie: Goënga

    Slotledenpartij

    Op 15 september 2018 om 13:00 uur
    locatie:
    jeugd

    Slotledenpartij

    Op 16 september 2018 om 13:00 uur
    locatie: Goënga
    dames en heren
  • Winnaars Repkobeker

    In 1980 is deze beker ingesteld. De man of vrouw die in een jaar de beste resultaten behaalt op alle leden- en federatiepartijen, georganiseerd door  kf De Lege Geaën, mag de beker een jaar op de schoorsteenmantel zetten. In 1986 is er een aparte beker bijgekomen voor de vrouwen.
    Puntentelling: 3 punten voor de 1e prijs, 2 punten voor de 2e prijs, 1 punt voor de 3e prijs, 1 punt voor de 1e prijs in de verliezersronde. Bij een gelijk aantal punten wordt gekeken naar wie de meeste 1e prijzen heeft gewonnen, daarna wie de meeste 2e prijzen heeft gewonnen, etc.
     
    Jaar Winnaars mannen  Winnaars vrouwen
    2017 Harmen van Gelderen Anneke de Groot-Jorwerda
    2016 Jan de Groot Anneke de Groot-Jorwerda
    2015 Oeds Broersma Antsje Kievit-Abma
    2014 Sietse Kuipers / Nolke Bergstra Maaike Faber
    2013 Evert Sijbesma Sabrina Flisijn
    2012 Sietse Kuipers Petra Feenstra-Jonkers
    2011 Jan Dotinga Gatske de Jong
    2010 Sibe Wijbrandi Margriet Adema
    2009 Oeds Broersma Gemma Miedema
    2008 Sietse Kuipers Antsje Abma
    2007 Catrinus Kooistra Frieda Bruinsma
    2006 Rink Kuipers Margje Koudenburg- Reijenga
    2005 Koos van der Leeuw Geke Bruinsma
    2004 Klaas de Bruin Krista van Dijk
    2003 Oeds Broersma Froukje Wijnia
    2002 Oeds Broersma Antsje Abma
    2001 Oeds Broersma Antsje Abma
    2000 Sibbele Lootsma Jantine Radix
    1999 Auke Lootsma / Gerrit Koudenburg Annemarie Cnossen
    1998 Johannes Koldijk Geke Foekema-Bruinsma
    1997 Catrinus Kooistra Antsje Abma
    1996 Auke Lootsma Antsje Abma
    1995 Willem Twijnstra Antsje Abma
    1994 Sibbele Lootsma Anneke Kroes-Cnossen
    1993 Foppe Boonstra Froukje Wijnia
    1992 Jan Koornstra Anneke Cnossen
    1991 Gerrit Koudenburg Tryntsje Ypma
    1990 Gerrit Koudenburg Laura Brandsma
    1989 Oeds Broersma Carla Scholten
    1988 Jan Koornstra Carla Scholten
    1987 Rimmer Osinga Laura Brandsma
    1986 Rimmer Osinga Sonja Rosier
    1985 Hendrik Grunstra *
    1984 Auke Seekles *
    1983 * Klaske Tamminga
    1982 * Annie Osinga-Jager
    1981 Bernard Abma *
    1980 Bernard Abma *
  • Nieuws

    Michel Nesse en Siebrigje Nynke Boschma yn 'e krânsen yn Skearnegoutum

    zondag 29 juli 2018
    Dat barde op de jierlikse Pree-PC-partij, dy't...
    Lees meer...

    De Thúsbliuwerspartij vrijdag 27 juli gaat niet door!

    donderdag 26 juli 2018
    De Jeugdcommissie heeft gisteravond...
    Lees meer...

    Moaie, lange en waarme keatserij 1e klas froulju yn Goaiïngea

    zondag 15 juli 2018
    De organisaasje wie perfekt...
    Lees meer...