• Repko Sportprijzenpartij: moai federaasjekeatsen 

    vrijdag 21 juni 2019
    De útslaggen  
    Welpefamkes ( 5 partoeren )
    1. Hendrika Stegenga (Balk) en Emma Brecht Bokma (Tersoal)
    2. Ilse Lanting (Skearnegoutum) en Lise Bijma (Gau)
    3. 
     Welpefamkes 1.JPG
    Mariska Stegenga (Balk) en Benthe Anna Holtrop (Tersoal) 
     Welpefamkes 2.JPG
     Welpefamkes 3.JPG

      
     Welpejonges ( 6  partoeren ):
    1. Imme Klaas Kievit (Sibrandabuorren), Jorrit Boersma (Skearnegoutum) en  Simon Rienstra (Balk)
    2. Sverre Stobbe (Balk) en Siard de Graaf (Skearnegoutum)
    3. Daniël Zeldenrust (Balk) en Liam Nauta (Snits)  4. Luuk van Dalfsen (Nijlân) en Klaas Dijkstra (Makkum)    
     
     Welpejonges 1.JPG
              
     Welpejonges 2.JPG
     Welpejonges 3.JPG
     Welpejonges 4.JPG

      


     





























    Pupillejonges ( 4 partoeren )
    1. Frans Oosterbaan (Skearnegoutum) en Roan de Groot (Balk)
    2. Ruurd Oosterbaan
     Pupillejonges 1.JPG
    (Skearnegoutum), Laas van Dalfsen (Nijlân) en Bjorn Tuinstra (Folsgeare)
     Pupillejonges 2.JPG




     
     Pupillefamkes ( 6 partoeren )
    1. Steffi Altenburg (Reahûs) en Mare Dijkstra (Makkum)
    2. Wieke Schaap (Turns) en Marit van der Meer (Skearnegoutum)
    3. Jiska Altenburg (Reahûs) en Anna Marit Twijnstra (Gau)
     Pupillefamkes 1.JPG
     Pupillefamkes 2.JPG
     Pupillefamkes 3.JPG

     















    Skoaljonges en –famkes ( 10 partoeren )
    1. Afke Marij van der Goot (Goaiïngea) en Folkert Yde Kievit (Sibrandabuorren)
    2. Sjoukje Gerbrandy (Goaiïngea) en Brecht Renema (Heech)
    3. Durk Bootsma (Turns) en Anna Mutsaers (Goaiïngea)
    Werkânsing
    1. Elbrich Kooistra (Loaiïngea) en Rein Zijlstra (Easterwierrum)
    2. Jurjen van Dalfsen (Nijlân) en Ilse Baanstra (Sneek)  

    Skoaljeugd 1.JPG
    Skoaljeugd 2.JPG
    Skoaljeugd 3.JPG
    Skoaljeugd w1.JPG
    Skoaljeugd w2.JPG

        
    Jonges en famkes ( 3 partoeren )
    1. Dietmer Kuperus (Boalsert), Marije Kuperus (Boalsert) en Tjerk Andringa (Reahûs)  
     Famkes en jonges 1.JPG
















  • Nieuws

    Prachtich pupillekeatsen yn Goaiïngea

    zondag 14 juli 2019
    Last-minutewedstriid...
    Lees meer...

    Michel Nesse prolongearret keningstitel op Oranjefeestpartij

    vrijdag 12 juli 2019
    En sa stienen Michel Nesse, Folkert...
    Lees meer...

    Teatswinst foar Sjoerd Hofstee, Antsje van der Goot en Siebrigje Nynke Boschma

    zondag 7 juli 2019
    It like der earst net op, mar úteinlik stienen...
    Lees meer...