• De Oosterbaanen hearskje en Berber en Rigt keatse sterk op Repko Sportprijzenpartij

    vrijdag 29 juni 2018
     
    Der stienen 32 partoeren op 'e list, aardich wat minder as yn 2017. By de famkes en de jonges 14-16 jier wienen Iris Oosterbaan en broer Klaas Jan oppermachtich. En by de welpen pakte ien fan de beide jongste broerkes, Ruurd, ek  de krâns! By de pupillen keatsten Rigt van der Velde en Berber van der Goot sterke partijen en in prima finale.

    Dit binne de útslaggen fan freed 29 juny yn Goaiïngea

    Welpen famkes en
    Welpen 1.jpg
    jonges
    (7 partoeren)
    1.    Ruurd Oosterbaan (Skearnegoutum) en Anne
    Welpen 2.jpg
    Rikst Bakker (Tersoal) 






             
    2.    Jeljer-Sjoerd Kooistra (Loaiïngea)
    Welpen 3.jpg
    en Jiska Altenburg (Reahûs) 







              
    Werkânsing
    1.    Frans Oosterbaan (Skearnegoutum) en Imme Klaas Kievit (Sibrandabuorren)






    2.    Amber
     Welpen 4 f2.jpg
    Goedbloed (Turns) en Jildou Twijnstra (Gau)








     
    Pupillen
     Pupillen 1.JPG
    famkes en jonges
    (9 partoeren)
    Pupillen 2.JPG

    1.    Rigt van der Velde (Goaiïngea) en Berber van der Goot (Goaiïngea)







    2.   Jetske Zijlstra (Sibrandabuorren) en Thijs Lanting (Skearnegoutum)  









    Pupillen 3.jpg
    3.    Liset Sijbesma (Easterein) en Brecht Renema (Heech) 
    Pupillen 4 f1.JPG 









    Werkânsing
    Pupillen 4 f2.JPG

    1.    Marit van der Meer (Skearnegoutum) en Elbrich Kooistra (Loaiïngea)  







    2.    Jelmer de Boer (Nijlân) en Steffi Altenburg (Reahûs)










    Skoalfamkes (4 partoeren)
    1.    Inez de Jong (Lytsewierrum), Judith van der Weerdt (Easterein) en Isa de Jong (Skearnegoutum)
    2.    Judith Cuperus (Nijlân), Anne Sjoukje Leenstra (Gau) en Jellie van Abbema (Skettens)    


    Skoalj 1.jpg
    Skoaljonges (4 partoeren) 
    1.    Jelmer Foppe Drijfhout (Poppenwier),
    Skoalj 2.jpg
    Tjerk Andringa (Reahûs) en Folkert Gaastra (Kûbaard) 






     
    2.    Matthys Renema (Heech), Ramon Raap (Jutryp) en Folkert Wesselius (De Hommerts) 





     
    Famkes 1.JPG






    Famkes (4 partoeren) 1.    Jellyne van der Brug (Skettens), Laura Dozeman (De Hommerts) en  Iris Oosterbaan (Skearnegoutum)
    Famkes 2.JPG






    2.  Silke Stilma (Folsgeare), Ingrid Dijkstra (Folsgeare) en Irma Jaarsma (De Hommerts) 

     
    Jonges 1.JPG







    Jonges (4 partoeren)
    1.    Ruerd Andringa (Reahûs) en Klaas Jan Oosterbaan (Skearnegoutum)  
    Jonges 2.JPG







    2.    Gerben Gerbrandy (Reahûs) en Jan Johannes van der Kamp (Nijlân)





























  • Nieuws

    Laatste ledenpartij voor mannen en vrouwen

    zondag 16 september 2018
    Het seizoen begon zo mooi op 28 april met 14 deelnemende parturen en het eindigde met twee keer...
    Lees meer...

    Slotpartij jeugd met Patat en Bingo

    zaterdag 15 september 2018
    Kabouters ( 4...
    Lees meer...

    Prachtige opbrengst Oudijzeractie

    vrijdag 14 september 2018
    Op 31 juli had onze kaatsvereniging de jaarlijkse Oudijzeractie. Nou en dat is een groot succes...
    Lees meer...